در حال نمایش 27 نتیجه

قیمت اصلی ۷۹۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۱۰.۰۰۰ تومان است.

اگر می‎خواهید موهای زیبای خود را حالت دهید، پس اسپری مو مناسب شما است. شما با انتخاب مناسب اسپری مو، می‎توانید از موهای خود در مقابل حرکت باد و رطوبت هوا محافظت نمایید.

 اسپری مو، یکی از محصولات مراقبت از مو است ولی تنها برای ثابت ماندن موهای فرم داده شده به کار نمی‎رود و مزایای دیگری نیز دارد.

اگر موهای خیلی صاف و با حجم کم دارید، یا این که در شرایط عادی، موهای شما به کف سرتان می‎چسبد، قطعا می‎بایست یک اسپری مو با برند خوب را انتخاب کنید تا حجم موهای شما را بیشتر نشان داده و موها را به زیبایی حالت دهید.

نکته دیگری که می‎بایست در نظر داشته باشید این است که اسپری مو باعث خواهد شد که موهای زیبا و درخشانی داشته باشید. پس می‎توانیم بگوییم که اگر موهای شما کدر است، می‎توانید با خرید اسپری مو، موهای درخشان و براق را به خود هدیه دهید.

نحوه استفاده اسپری مو

خوب،پس اگر با مزایایی که در مورد استفاده از اسپری مو گفتیم، تصمیم گرفتید که این محصول را به روتین روزانه مراقبت از موی خود اضافه کنید، باید با روش استفاده از این محصول آشنا باشید.

پیش از استفاده از اسپری مو، حتما موهای خود را به خوبی شسته و تمیز کنید. به هیچ عنوان پیش از استفاده از این محصول، از موس مو یا ژل نباید استفاده کنید. در صورتی که قبل از استفاده از اسپری مو، موهای خود را با شامپویی متناسب با جنس موهای خود بشویید، قطعا از نتیجه حاصل از استفاده از اسپری مو، شگفت زده خواهید شد.

فراموش نکنید که پیش از استفاده از اسپری مو، موهای شما باید کاملا خشک شده باشد. اگر روی موهای مرطوب خود اسپری بزنید، اصلا نتیجه خوبی نمی‎گیرید.

زمانی که می‎خواهید از اسپری مو استفاده کنید، حتما آن را با فاصله‎ای حدود 10 تا 15 سانتی‎متری به موهای خود اسپری کنید. اگر اسپری مو را خیلی به موهای خود نزدیک کنید، ممکن است موهای شما چسبندگی پیدا کند و جذاب نباشد. نکته دیگر در زمان استفاده از اسپری مو این است که اسپری مو را تنها در یک قسمت از موهای خود استفاده نکنید و همه موهای خود را به اسپری، آغشته نمایید.

در زمان استفاده از اسپری مو، حتما محصول را کامل تکان دهید. این کار باعث می‎شود تا ترکیبات به کار رفته در اسپری، کاملا با هم ترکیب شود.

اسپری مو خارجی

اسپری مو خارجی مزیتی که دارد این است که می‎تواند پوشش خوبی روی موی شما ایجاد کند و به این وسیله، حالت موی شما را به زیبایی حفظ نماید.

به طور کلی، محلول‎های به کار رفته در ساخت اسپری مو خارجی، الکل است. پس می‎توان نتیجه گرفت که اسپری مو خارجی، در زمان قرار گرفتن در معرض هوا، به شدت حالت فرّاری دارد. بنابراین اگر آن را در معرض هوای آزاد قرار دهید، کلیه مواد الکلی موجود در آن، تبخیر شده و تنها پلیمر آن باقی می‎ماند و تنها به عنوان ژل می‎توان از آن استفاده نمود.

شما با در نظر گرفتن ضخامت موهای خود می‎توانید بهترین اسپری مو خارجی را انتخاب کنید. پس مهم است که در نظر داشته باشید که چه اسپری مویی برای موهای شما مناسب است. در صورتی که موهایی پرحجم و ضخیم دارید، بهتر است که اسپری مو خارجی خشک استفاده کنید و در صورتی که موهای شکننده و کم حجمی دارید، اسپری مو خارجی دارای رطوبت به شما پیشنهاد می‎شود.

انواع اسپری مو

اسپری مو تقویت کننده

اگر موهای ضعیف و شکننده دارید، در زمان خرید اسپری مو باید دقت کنید که اسپری مو تقویت کننده را انتخاب کنید. خرید این نوع اسپری مو، باعث کاهش ریزش موهای شما، تقویت پوست سر و کاهش ترشح چربی می‎شود.

بسیاری از اسپری مو تقویت کننده در بازار، هم برای آقایان و هم برای بانوان مناسب است. از جمله خواص اسپری مو تقویت کننده، می‎توان به پرپشت کنندگی موها، خاصیت ضد ریزش مو اشاره کرد.

 در زمان خرید اسپری مو، باید توجه داشته باشید که اسپری مو دارای پرو ویتامین B، کراتین و جنسینگ باشد.

تعداد زیادی از اسپری مو تقویت کننده موجود در بازار، از پروتئین‎های کراتین استفاده می‎کنند که ماده اصلی سازنده مو است. این اسپری‎ها با محتوای خاصی که دارند، باعث می‎شوند تا موهای شما را کاملا یکپارچه کنند و در مدت زمانی معادل چند ثانیه، موهای شما را براق‎تر و پرپشت‎تر نشان دهد.

اسپری مو دو فاز

اگر اخیرا، در جستجوی یافتن اسپری مو مناسب موهای خود بوده‎اید، قطعا با عبارت اسپری مو دو فاز، مواجه شده‎اید.

اسپری مو دو فاز، در اصل یک نوع اسپری است که برای مراقبت از موها به کار برده می‎شود. اسپری دو فاز مو، موهای شما را درخشان و نرم می‎کند. ولی ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اصلا کاربرد اصلی اسپری دو فاز مو چیست؟

وظیفه اصلی اسپری مو دوفاز این است که از موهای شما در مقابل حرارت حفاظت می‎کند. اگر شما هم روزانه از اتو مو و سشوار استفاده می‎کنید، قطعا می‎بایست یک اسپری مو دو فاز برای موهای خود انتخاب کنید تا از شکنندگی موهای خود در مقابل حرارت ناشی از سشوار و اتو مو، جلوگیری به عمل آورید.

معرفی بهترین برند اسپری مو

در این قسمت می‌توانید برخی از بهترین برندهای اسپری مو را مشاهده کتید.

  • اسپری مو 10 کاره یونیک وان رولون
  • اسپری دوفاز ترمیم كننده گلیس
  • اسپری دوفاز آرگان دوماسی
  • اسپری مو آرگان محافظ حرارت او جی ایکس
  • اسپری مو پروتین 10 کاره آلتر هیر
خرید اسپری مو دوماسی خرید اسپری مو آلترهیر خرید اسپری مو او جی ایکس

خرید اسپری مو

با مطالعه این مطلب، قطعا فکر خرید اسپری مو به ذهنتان رسیده است. شما با خرید اسپری مو، می‎توانید به کاهش حالت وز شدگی موهای خود نیز کمک کنید. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که مدام از موهای وز شده رنج می‎برید، می‎توانید اقدام به خرید اسپری مو کنید تا موهای خود را حالت داده و موی زیبا و براق و بدون وز داشته باشید.

اگه به دنبال خرید اسپری حالت دهنده یا همان تافت برتی مو های خود هستید پیشنهاد می‌کنیم این دسته بندی را بررسی کنید.

قیمت اسپری مو

با توجه به انتخاب شما برای خرید اسپری موی خارجی، اسپری مو تقویت کننده یا اسپری مو دو فاز، قیمت‎های این محصول متفاوت خواهد بود. بنابراین با توجه به شرایط خاص موهای خود و قیمت اسپری مو، می‎توانید اقدام به خرید اسپری مو کنید.