در حال نمایش 24 نتیجه

قیمت اصلی ۲۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۵۰.۰۰۰ تومان است. ۲۳۰.۰۰۰ تومان
قیمت اصلی ۳۰۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۰۰.۰۰۰ تومان است. ۲۸۰.۰۰۰ تومان
قیمت اصلی ۲۱۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۱۰.۰۰۰ تومان است. ۱۹۵.۰۰۰ تومان
قیمت اصلی ۱۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۵۰.۰۰۰ تومان است. ۱۴۰.۰۰۰ تومان
۲۷۰.۰۰۰ تومان
۲۵۰.۰۰۰ تومان
۲۷۰.۰۰۰ تومان
۲۵۰.۰۰۰ تومان
قیمت اصلی ۱۳۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳۰.۰۰۰ تومان است. ۱۲۰.۰۰۰ تومان
قیمت اصلی ۲۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۵۰.۰۰۰ تومان است. ۲۳۰.۰۰۰ تومان
قیمت اصلی ۲۰۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۰۰.۰۰۰ تومان است. ۱۸۵.۰۰۰ تومان
ناموجود
قیمت اصلی ۴.۷۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴.۷۵۰.۰۰۰ تومان است. ۴.۳۷۰.۰۰۰ تومان
ناموجود
قیمت اصلی ۱۴۵.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۵.۰۰۰ تومان است. ۱۳۵.۰۰۰ تومان
ناموجود
قیمت اصلی ۱۹۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۰.۰۰۰ تومان است. ۱۷۵.۰۰۰ تومان
ناموجود
قیمت اصلی ۲۲۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۰.۰۰۰ تومان است. ۲۰۵.۰۰۰ تومان
ناموجود
قیمت اصلی ۲۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۸۰.۰۰۰ تومان است. ۲۶۰.۰۰۰ تومان
ناموجود
قیمت اصلی ۱۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۸۰.۰۰۰ تومان است. ۱۷۰.۰۰۰ تومان
ناموجود
قیمت اصلی ۷۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۰.۰۰۰ تومان است. ۶۵.۰۰۰ تومان

یکی از ابزارهای اساسی آرایشی که به چشم شکلی جذاب و زیبا اعمال می کند مداد چشم است این نوع مداد در هر جعبه آرایشی وجود دارد. در واقع بسیاری از زنانی که می‌خواهند چشمان خود را دلفریب ترسیم کنند و زیبایی آن‌ را بیشتر کنند مسلمادر بین لوازم آرایشی خود از مداد چشم استفاده خواهند کرد. از آنجایی که بازار آرایشی پر از گزینه‌های مختلف مداد چشم است، انتخاب مناسبی که با سلیقه و نیازهای فردی هماهنگ باشد، امری مهم است.

از جمله ویژگی‌هایی که در انتخاب مداد چشم باید مدنظر قرار دهید، نوع مداد داخل چشم، انتخاب مداد چشم با کیفیت، طول ماندگاری مداد در هر شرایطی (شرایط گرم و مرطوب)، ضدآب بودن (بسته به نیاز شخص)، رنگ ها و تنوع آن، تخلیه آسان و قیمت مداد چشم است. در ادامه به بررسی انواع مداد چشم و خرید مداد چشم رنگی و… می پردازیم.

موارد مهم در هنگام خرید مدادچشم

یکی از موارد مهم در انتخاب مداد چشم، نوع و رنگ آن است. مداد چشم‌های رنگی‌ انواع مختلفی دارند که هر کدام می‌توانند به طریقه‌های مختلفی چشمان را زیبا و جذاب نشان دهند. در این میان مداد چشم مشکی به عنوان یک گزینه کلاسیک و شیک برای ایجاد حالتی از عمق و اندازه چشمان بکار می‌رود و باعث می‌شود چشمان بزرگتر و عمیق‌تر به نظر بیایند. اما اگر شما انتخابی فراتر از سادگی دارید می‌توانید به دنبال مداد چشم رنگی بگردید. با انتخاب مداد چشم رنگی که طیف گسترده ای از رنگ ها را در اختیارتان قرار می‌دهد ظاهر جالب و متفاوت برای چشمانتان ایجاد کنید.

به عنوان دومین مشخصه، کیفیت و ماندگاری مداد چشم نیز از مولفه های اساسی محسوب می‌شود. مداد چشم با کیفیت مناسب، نه تنها ظاهری زیبا و جذاب ایجاد می‌کند، بلکه در طول روز نیز پایداری و ماندگاری بالایی دارد که از این جهت باعث اطمینان بیشتر شما نسبت به آرایشتان می‌شود.

انواع مداد چشم بر اساس نوع استفاده از آن‌ها

انواع مختلفی از مداد چشم وجود دارند، هر کدام با ویژگی‌ها و کاربردهای خاص خود در طرح چشم شما و نوع نگاه تاثیر زیادی می‌گذارند، چند مورد از مداد چشم های معمول در زیر مشاهده کنید:

 1. مداد چشم خودکار: اگر می‌خواهید مداد چشمی داشته باشید که هم قابلیت استفاده روزمره داشته باشد و سرعت آرایش‌تان را بالا ببرد از مداد چشم خودکار استفاده کنید. این نوع مداد چشم ساخت جالبی دارد که مینا و مواد رنگی به صورت خودکار از میان آنها بیرون می‌آید. غالباً دارای نوک باریک و نازکی است که امکان کشیدن خطوط دقیق را فراهم می‌کند.
 2. مداد چشم ژله‌ای یا کرمی: نوعی مداد چشم که دارای فرمولاسیون ژله‌ای یا کرمی است دارای بافت نرم و چسبناک است. این نوع مداد چشم عموماً دارای پیگمانت بالا و ماندگاری بلندمدت‌تری نسبت به مداد چشم خودکار است. به شما امکان می دهد تا باتسلط بیشتری بتوانید خط چشم های باریکی بکشید و بسیار مناسب آرایش‌های شبانه و ایجاد خطوطی گرافیکی و جسورانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. مداد چشم معمولی: این مداد چشم ماده تشکیل دهنده آن پودری تر است و اغلب با نیاز به اصلاح و تراش مداوم همراه است. مداد چشم مبتنی بر پودر که تحت عنوان سرمه ای نیز شناخته می‌شوند، این مدادها معمولاً برای ایجاد آرایش‌های طبیعی و روزمره استفاده می‌شوند.
 1. مداد چشم و مداد خط چشم ضد آب: همانطور که از نامش پیداست این نوع مداد چشم دارای فرمولاسیونی است که پس از خشک شدن، در برابر آب و حرارت مقاوم می‌شود. درواقع به واسطه این ویژگی آرایش چشم در شرایط مرطوب و یا در طول روز هم ماندگار باقی می‌ماند. در شرایط آب و هوایی مرطوب و ساحلی بسیار مناسب است.
 1. مداد چشم مات: این نوع مداد چشم خطوط مات ایجاد می‌کند و دارای رنگ دانه های غنی می‌باشد همین مولفه باعث شده تا رنگ ثابت و ماندگاری بالایی داشته باشد و از پخش‌شدن و یا کمرنگ شدن جلوگیری کند. این مدل معمولاً بر روی آرایش‌های مخصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرد که با براقیت در تناقص است.
 1. مداد چشم ضد آلرژی: یکی از مداد چشم‌هایی که اغلب اوقات افرادی خریدار این مدل مداد چشم هستند که چشمانی حساس و تحت تاثیر دارند. این نوع مداد دارای فرمولاسیون ضد آلرژی و از دوام بالایی برخوردار است.

کاربردی برای افرادی که حساسیت‌های چشمی دارند و از تحریک واکنش‌های آلرژیک جلوگیری می‌کنند.

 1. مداد چشم رنگی: مداد چشم های رنگی یک فرصت خوب برای پیدا کردن استایل شخصی خود و پیاده کردن خلاقیت شما در آرایش‌تان به شما می‌دهد . شما می‌توانید تنها با چند مداد چشم رنگی یک خط چشم پر رنگ و لعاب بکشید و در عین سادگی، زیبایی چشمان خود را دو چندان کنید. پس از نقطه امن همیشگی خارج شوید و خلاقیت خود را این بار با مداد چشم های رنگی در چشمان خود پیدا کنید.

نکات مهم در خرید مداد چشم | قیمت مداد چشم

در مورد خرید مداد چشم، با توجه به نوع مداد چشمی که می‌خواهید (مداد چشم مشکی، مداد چشم رنگی، مداد چشم رنگی داخل چشم، مداد داخل چشم، مداد خط چشم و…) بهتر است از فروشگاه‌های معتبر و با نام خرید کنید تا اطمینان داشته باشید که محصولی با کیفیت و با اصالتی را دریافت می‌کنید. علاوه بر همه اینها، قیمت مداد چشم نیز باید با توجه به کیفیت و ویژگی‌های آن مورد بررسی قرار گیرد. توجه داشته باشید که گاهی اوقات قیمت بالا نشان دهنده کیفیت بالاتری نیست و ممکن است محصولات با قیمت متوسط نیز کارآمد باشند.

مداد چشم‌های موجود در وب سایت یاسمتیک دارای کیفیت و فرمولاسیون‌های برتری هستند که به پوست حساس چشم دچار حساسیت نمی‌شوند و دارای دوام بالایی هستند. به علاوه در یاسمتیک، شما انواع مختلفی از مداد چشم را در اختیار دارید، از مداد چشم‌های ضدآب تا مداد چشم‌های ضد حساسیت و … . این تنوع به شما امکان می‌دهد تا محصولی که به نیازهایتان بیشترین تطابق را دارد با بهترین کیفیت و قیمت انتخاب کنید.

معرفی بهترین برند مداد چشم

معرفی بهترین برند مداد چشم بسیار نسبتی است و به سلیقه شما و نیازهایتان بستگی دارد. اکنون مزایای استفاده از مداد چشم‌های برند و شناخته شده را مورد بررسی قرار می دهیم و در ادامه به محبوب ترین آنها در فروشگاه یاسمتیک می‌ پردازیم:

 • سهولت در استفاده و کنترل آسان
 • داشتن تنوع رنگی بالا
 • ضد آب
 • ضد حساسیت
 • ماندگاری و دوام بالا بر روی چشم
مداد چشم لچیک مداد چشم یورن مداد چشم پیررنه

 اما برخی از برندهای معروف و محبوب مداد چشم عبارتند از:

 • مداد چشم پیچی پیررنه
 • مداد چشم بل
 • مداد چشم رنگی لچیک
 • مداد چشم رنگی یورن
 • فوراور52 – Forever52
 • مداد چشم چوبی فلورمار
 • مداد چشم ضد آب کاربن بلک بل
 • مداد چشم رنگی دریم گلدن رز

این تنها چند نمونه از برندهایی هستند که می‌توانید برای خرید مداد چشم مورد بررسی قرار دهید. با توجه به نکاتی که در این مقاله ارائه شد بهتر است قبل از خرید، نظرات کاربران و بررسی‌های محصولات را نیز مطالعه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید.