در حال نمایش 5 نتیجه

واکس مو، محصولی است که برای حالت دهندگی مو استفاده می‌شود. این محصول مراقبتی مو، از موم تشکیل شده و ظاهری کاملا طبیعی دارد.

یکی از قدیمی‎ترین رقبای واکس مو را می‌توان ژل مو دانست. شاید برای شما سوال باشد که بزرگترین تفاوت بین ژل مو و واکس مو چیست؟ ژل مو حاوی الکل در ترکیبات خود است و بنابراین به سرعت روی مو خشک می‌شود. ولی واکس مو، ظاهری بسیار طبیعی و منعطف به مو می‌دهد.

نحوه استفاده از واکس مو

شما باید واکس مو را در چند مرحله استفاده کنید تا بتوانید نتایج آن را روی موهای خود مشاهده کنید. در ابتدا باید بدانید که برای استفاده صحیح از واکس مو، به یک شانه چوبی جنس خوب نیاز دارید.

اگر موهای شما کوتاه است، می‌توانید واکس موی بی رنگ را انتخاب کنید. به کمک برس، ابتدا موهای خود را مرتب کرده و حالت دلخواه را به موهای خود بدهید. حال زمان آن است که کمی واکس مو رنگی یا بی رنگ را برداشته و با استفاده از حرارت موجود در انگشتان خود، کمی آن را نرم کنید.

فراموش نکنید که اندازه یک بند انگشت واکس مو رنگی کفایت می‌کند تا بیشترین تاثیر روی موهای شما داشته باشد و هیچ گونه چسبندگی در موهای شما ایجاد نشود. در زمان استفاده از واکس مو خارجی، واکس مو رنگی یا واکس مو فرکننده، می بایست دستان خود را کاملا به صورت یکنواخت ویکسان روی موهای خود بکشید. مقداری موهای خود را ماساژ دهید تا حجم دلخواه شما را پیدا کند. پس از این که کامل، واکس مو رنگی یا بدون رنگ، یا واکس مو فرکننده جذب موهای شما شد، می‌توانید با استفاده از سشوار، حالت موهای خود را تثبیت کنید.

به طور کلی، واکس مو فر کننده، واکس مو رنگی یا واکس مو معمولی، برای موهای کوتاه بیشتر مورد استفاده قرار می‎گیرد، ولی به این معنا نیست که اگر موهای بلندی دارید نمی‌توانید از این محصول استفاده کنید. برای این که به موهای بلند خود حالت دهید، می‌بایست در ابتدا کامل موهای خود را خشک کنید تا حالت دلخواه شما را به راحتی به خود بگیرد.

حال زمان آن است که مقداری واکس مو رنگی یا واکس مو فرکننده را کف دستان خود قرار دهید. کف دستان خود را به هم مالش دهید تا اصطکاک ایجاد شده، واکس مو را نرم کند. سپس به آهستگی تمامی قسمت‎های موی خود را ماساژ داده و به واکس مو آغشته کنید. به منظور این که حالت موهای شما پایداری بیشتری داشته باشد، پیشنهاد تخصصی ما این است که در انتهای کار، حتما از سشوار با حرارت اندک استفاده کنید و آن را در فاصله نسبتا زیادی روی موهای خود بگیرید.

انواع واکس مو

واکس مو رنگی

واکس مو رنگی، هم به صورت واکس مو خارجی و هم واکس مو ایرانی، به فروش می‎رسد. واکس مو رنگی، رنگی فانتزی و جذاب در بخش‎های مختلف موهای شما ایجاد می‌کند. حتی اگر موی سفید نیز دارید، می‌توانید برای پوشاندن سفیدی موها از واکس مو رنگی استفاده کنید. در ابتدا موهای خود را با شامپوهای حجم دهنده مو شسته و کاملا خشک کنید. مقداری از واکس مو را با استفاده از دستکش برداشته و روی قسمت‎های مورد نظر خود قرار دهید. زمانی حدود 20 دقیقه به موهای خود بدهید تا واکس مو کاملا خشک شود.

اگر تمایل دارید رنگ موی شما پررنگ‎تر باشد، می‌توانید بعد از بیست دقیقه دوباره این کار را تکرار کنید. برای استفاده از واکس مو رنگی در موهای پرپشت، حتما می‌بایست از شانه‎های با کیفیت استفاده کرد که واکس مو کامل در قسمت‎های مختلف مو قرار گیرد. ماندگاری رنگ واکس مو رنگی روی مو، چیزی حدود دو روز است.

پاک کردن واکس مو رنگی از روی مو

واکس مو رنگی، به راحتی با استفاده از نرم کننده و شامپو، پاک می‌شود. به این صورت که اول کمی نرم کننده به موهای خود بزنید و بعد از گذشت چند دقیقه، موهای خود را شانه کنید. در ابتدا کافی است موهایتان را کمی با نرم کننده آغشته کنید و بعد ازگذشت چند دقیقه، شانه بزنید. بعد موها را کاملا آبکشی نموده و در نهایت با شامپوهای معمولی شست و شو دهید. ماساژ موها با شامپو به مدت سه تا پنج دقیقه کافی است تا کامل رنگ آنها پاک شود. در نهایت می‌بایست موهای خود را با آب گرم، کاملا آبکشی کنید.

واکس مو فرکننده

واکس مو فرکننده برای افرادی پیشنهاد می‌شود که نیاز به حالت دادن موهای خود دارند. به طور کلی واکس مو فرکننده را می‌توان در آخرین گام روتین مراقبت از مو، به کار برد. واکس مو فرکننده، باعث جمع شدگی یا سفت شدگی موهای شما نمی‌شود. شما با خرید واکس مو‎، می‌توانید ظاهری جذاب و نرم و طبیعی به موهای خود ببخشید. واکس مو فرکننده، بلافاصله پس از مصرف، خشک شده و باعث کاهش موخوره می‌شود. همچنین شما می‌توانید واکس مو را هم برای موهای خشک و هم مرطوب به کار برید.

خرید واکس مو

خرید واکس مو را به کسانی پیشنهاد می‌کنیم که برای حالت دهی موهای کم پشت و لخت خود دنبال راه حل هستند. شما باید در زمان خرید واکس مو، دقت کنید که با توجه به جنس و فرمولاسیون موی خود، نوعی واکس مو را انتخاب کنید، که به ریشه موهای شما آسیب نزند و شکنندگی درموهای شما ایجاد نکند.

در نظر داشته باشید که برای حالت دادن به مو های خود میتوانید از دیگر محص.لات حالت دهنده همچون اسپری حالت دهنده مو، موس مو و … نیز استفاده کنید.

قیمت واکس مو

یکی از مهم‎ترین عوامل در خرید واکس مو، قیمت واکس مو است. شما می‌توانید با در نظر گرفت تفاوت قیمت واکس مو، بهترین انتخاب را برای خرید واکس مو داشته باشید. قیمت واکس مو، در مقایسه با محصولات دیگر مراقبت از پوست و مو، مقطوع‎تر است. پس با خیال راحت و با توجه به قیمت واکس مو، می‌توانید این محصول را خرید کرده و از نتیجه فوق العاده آن شگفت‎زده شوید.